images/headers/1tr.png

Rozsah učiva do 25. 10. 2024

Čj - ŽA do str. 35 - čtení procvičujte každý den chviličku

Písanka do str. 27, číslice do str. 4 (můžete uvolňovat ruku cviky, které       jsme již dělali)

M - do str. 35

Můžete své děti podpořit předčítáním pohádek a trénováním plnění vámi zadaných pokynů bez stálého opakování. Soustřeďte se na porozumění dané informace.

Užijte si prázdniny. Kdo bude mít příležitost, může vytvářet konstým na divadlo, zdobit dýni nebo si něco hezkého přečíst.

Rozsah učiva do 11. 10. 2024

Čj - ŽA do str. 25

Písanka do str. 20; číslice do str. 1 (můžete uvolňovat ruku cviky, které jsme již dělali)

M - do str. 24

Rozsah učiva do 4. 10. 2024

Čj - ŽA do str. 20

Písanka do str. 18 (můžete uvolňovat ruku cviky, které jsme již dělali)

M - do str. 19

Můžete své děti podpořit předčítáním pohádek a trénováním plnění vámi zadaných pokynů.

Rozsah učiva do 27. 9. 2024

Čj - ŽA do str. 16

Písanka do str. 15 (můžete uvolňovat ruku cviky, které jsme již dělali)

M - do str. 17