images/headers/1tr.png

Rozsah učiva do 8. 5. 2022

Čj - Slabikář do str. 78 (79)

písanka č. 2 - dokončeno, č. 3 do str. 1 (2)

M - do str. 48

Marodům přeji brzké uzdravení.  Nezapomeňte číst!

Připomínám, že ve školní knihovně je možné si půjčit knihu pro domácí čtení.

Prv - opakovat měsíce roku, dny v týdnu, roční doby.

Rozsah učiva od 21. 2. do 25. 2. 2022

Rozsah učiva je orientační! Nejdůležitější je opravdu znát všechna uvedená písmenka, umět přečíst slabiku, slovo. Skládejte písmenka a vybarvujte, pište a pokuste se trénovat velká i malá tiskací písmena!

Pracujte podle možností. Věřím, že se budete snažit.

Slabikář do str. 44 (45)  - doporučuji pravidelné pečlivé čtení, pracujte podle pokynů dole. Skládejte slabiky a slova z písmenek.

Písanka - II. díl do str.  10 (11) - uvolňujte ruku (písmenka už máte částečně nacvičena, to zvládnete)

M - II. díl do str. 15 (16)

Rozsah učiva od 14. 2. - 18. 2. 2022

Pracujte podle možností. Věřím, že se budete snažit.

Slabikář do str. 41 - doporučuji pravidelné pečlivé čtení, pracujte podle pokynů dole. Skládejte slabiky a slova z písmenek.

Písanka - II. díl do str. 7 - uvolňujte ruku (písmenka už máte částečně nacvičena, to zvládnete)

M - II. díl do str. 11 (12)

Rozsah učiva do 6. 2. 2022

Pracujte podle možností. Věřím, že se budete snažit.

Slabikář do str. 36 - doporučuji pravidelné pečlivé čtení, pracujte podle pokynů dole. Skládejte slabiky a slova z písmenek.

Písanka - pokračovat do str. 24 - uvolňujte ruku (písmenka už máte částečně nacvičena, to zvládnete)

M - do str. 80 (cvičením, kterým neporozumíte, uděláme ve škole)

počítejte s předměty

V pondělí dostanete 2. díl pracovní učebnice.

Prv - opakujeme, procvičujeme - do str. 37 - případně dále.

V pondělí se uvidíme.